Hilary byla na botoxu?

18. února 2010 v 16:24 | Vaš&&
Ted´ mám zrovna čas a objevila se jedna novinky pokusím se ještě něco najít ale pochybuju protože už jsem prozkoumal několik stránek a nic.Newadí přidám kdyžtak shooty a njáké kravovinky:DTed´ už k věci:)

--------------------------------------------------------------------------------------------
Zdá se že Hilary byla na botoxu ve svých 22 letech a to že si ho nechala udělat na čele.Příklad když se Hilary mračí například proti slunci na čele se neobjeví ani jedna vráska možná to souvisí nják s botoxem.Také se doktoři domnívají že si Hilary nechala vyplnit rty a májí tak větši objem a tloušt´ku.Plastický chirurg z Miami Dr. Michael Salzhauer říká: "Dokonce ani už ve 22 letech nejsou kůže na čele vyhlazené, zvláště když mžouráte proti slunci. S největší pravděpodobností měla injekce botoxu do čela a mezi oči, pro tento hladký a lesklý vzhled."

Plastický chirurg z Manhattanu Dr. David Shafe: "Hilary má mírny botox vzhled - příjemně hladkou kůži. Není to nic špatného."

Krom botoxu někteří lidé spekulují o tom, že si Hilary nechala vyplnit rty a zvýšit tak jejich objem.

Dermatolog z New Yorku Dr. Judith Hellman: "Čelo Hilary Duff vypadá hladké. Možná je dobře, že měla trochu botoxu. Taky jsem zvědav jestli použila něco na vyplnění rtů, vypadá to totiž tak."

Plastický chirurg a specialista z Beverly Hills Dr. Paul S. Nassif: "Hilary Duff je stále ještě velmi mladá. Čelo se zdá těsnější, a vypadá to na botox, ale není to pravděpodobné k jejímu věku."

Zda li se jedná o fám nevím,objevilo se už spoustu fámu napříkla že si Hilary nechala zvětšit prsa cože se později vyvrátilo.Můj osobní názor je že na tomhle není nic špatného chce vypadat lépe tak at´ vypadá stejně je krásná už ted´ :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pajulka...affs! která tě nechce nikdy stratit! pajulka...affs! která tě nechce nikdy stratit! | Web | 18. února 2010 v 16:59 | Reagovat

jj..moc ráda spratelim..du si tě přidat!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(c)o-hilary.blog.cz
2010-2010
Tato stránka je vytvořena pouze pro fanoušky Hilary Erhard Duff.Neručím za právnost informací ani fotek.S Hilary nejsem spojen ani s členy její rodiny.Všechny informace si hledám sám na zahraničních stránkách.Blog mi zabírá hodně času a proto NEKOPIRUJTE a když už tak se zdrojem v podobě ikonky či odkazu na blog.
THANK YOU